Etiketler: , , , , , , ,

Uzungöl Hava Durumu

uzungol hava durumu uzungol iklim uzungol kar durumu uzungol otel uzungol otel fiyatı uzungol ulasim uzungol yol durumju uzungolde tatil
uzungöl hava durumu
 
Uzungöl'de tipik Karadeniz İklimi görülmektedir.Uzungöl bol yağış almaktadır.Kışları yağmurlu ve kar yağışlı ,yazları ise şehrin sıcaklığından uzak,bunaltıcı bir havadan ziyade serin ve ferah bir hava ile karşılaşmaktayız. Uzungöl; yağmur ormanlarının bulunduğu,Soğanlı ve Kaçkar sıradağlarının birleştiği mevkide yer almaktadır.Bol yağış alması sebebiyle yeşil araziler Uzungöl için kaçınılmazdır.Gözünüzün görebildiği her yer yeşille kaplıdır.
Rakım 1.090m, nüfus ise 1,577 olarak belirlenmiştir.Tabii ki sezonda bu sayı 2,000'i geçmektedir.

Uzungölde tespit edilen en düşük sıcaklık -12 C derecedir.Bu sebeple yaz-kış Uzungöle gelirken yanınızda mutlaka sizi sıcak tutacak kıyafetlerinizi getiriniz.
Siz değerli misafirlerimiz için Uzungölün kısa bir tanıtımını yapmış bulunmaktayız..Sizleri ağırlamaktan ve yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz..
Uzungöl pansiyonları için müsaitlik durumu öğrenme, fiyatlar hakkında bilgi almak için www.uzungolotelleri.com adresini ziyaret edebilir veya 7/24 saat Canlı Yardım hizmeti ile bizlere ulaşabilirsiniz.
İletişim: 0539 735 84 91

e-mail: uzungolotelleri@gmail.com

 

  Uzungöl Otelleri 2017

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Pansiyonları, Uzungöl Bungalovlar, Uzungöl Apartları, Uzungöl Uygun Oteller, Uzungöl Ucuz Oteller, Uzungöl Balayı Otelleri, Uzungöl Göl Manzaralı Oteller, Uzungöl Otel Fiyatları 2017, Uzungöle Nasıl Gidilir?, Uzungöl Ulaşım, Uzungöl Pansiyon Fiyatları, Uzungöl Kaç Km?, Uzungöle Otobüs ile Ulaşım, Uzungöl-Trabzon Arası Mesafe, Uzungöl Uygun Otel Rezervasyon, Uzungöl Ucuz Otel Rezervasyon, Uzungöl Otel, Uzungöl Yeni Hali, Uzungöl 2017, Uzungöl, Uzungöl Resturantları, Uzungöl Motelleri, Uzungöl Gecelik Fiyatları, Uzungöl Tatili, Uzungöl Turları, Uzungöl Nerededir?, Uzungöl Konaklama, Uzungöl Otelleri

Copyright 2016 © Uzungöl Otelleri | Oteller, Pansiyonlar, Konaklama Yerleri™ Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Bu Site tasarımı Templateism.com'a aittir.