Etiketler: , , , , ,

Uzungöl Apart

uzungol apart uzungol apart fiyatları uzungol apart fiyatları 2017 uzungol apart gecelik fiyat uzungol apartları uzungol otelleri
uzungöl apart
UZUNGÖL APART
  
 Bir doğa harikası olan Uzungöl'de çeşitli konaklama birimleri yer almaktadır. Bunların başında da uzungöl apart daireler gelmektedir. Uzungölde yer alan otel, motel, pansiyon ve bungalovlar diğer konaklama birimleridir.Uzungöl yaz mevsiminde bilindiği üzere %90 bir doluluk oranı ile göze çarpmaktadır.Bu bakımında Uzungölde yer alan konaklama birimleri içerisinde yaz mevsimden müsaitlik bulmak bir hayli zordur.
Erkenden www.uzungolotelleri.com ile rezervasyonunu yaptıran ziyaretçilerimiz ise hem daha

uygun fiyatlar ile hem de güvenilir olarak Uzungölde harika bir tatil fırsatı yakalayabilirler.
Apart olarak tanımladığımız konaklama birimleri hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz.Apart daireler, otelden ve iç koridordan tamamen bağımsız, daire şeklinde, bir kısmının müstakil bir kısmının ise altlı üstlü veya yan yana dairelerden oluştuğunu bildiğimiz, genellikle kalabalık ailelere hitap eden konaklama birimleridir.

Uzungöl'de yer alan apart daireler genellikle 1+1,2+1 ve 3+1 şeklindedir.Apart dairelerinin birçoğu mutfaklıdır. Uzungöl apart fiyatları ise dönemsel olarak farklılık göstermektedir. Kış aylarında fiyatlar 100 TL ile 500 TLarasında iken, yaz aylarında bu fiyat gecelik 1,500, 2.000TL''ye kadar çıkmaktadır.

Uzungöl apartları için müsaitlik durumu öğrenme, fiyatlar hakkında bilgi almak için www.uzungolotelleri.com adresini ziyaret edebilir veya 7/24 saat Canlı Yardım hizmeti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0539 735 84 91
e-mail: uzungolotelleri@gmail.com

 

  Uzungöl Otelleri 2017

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Pansiyonları, Uzungöl Bungalovlar, Uzungöl Apartları, Uzungöl Uygun Oteller, Uzungöl Ucuz Oteller, Uzungöl Balayı Otelleri, Uzungöl Göl Manzaralı Oteller, Uzungöl Otel Fiyatları 2017, Uzungöle Nasıl Gidilir?, Uzungöl Ulaşım, Uzungöl Pansiyon Fiyatları, Uzungöl Kaç Km?, Uzungöle Otobüs ile Ulaşım, Uzungöl-Trabzon Arası Mesafe, Uzungöl Uygun Otel Rezervasyon, Uzungöl Ucuz Otel Rezervasyon, Uzungöl Otel, Uzungöl Yeni Hali, Uzungöl 2017, Uzungöl, Uzungöl Resturantları, Uzungöl Motelleri, Uzungöl Gecelik Fiyatları, Uzungöl Tatili, Uzungöl Turları, Uzungöl Nerededir?, Uzungöl Konaklama, Uzungöl Otelleri

Copyright 2016 © Uzungöl Otelleri | Oteller, Pansiyonlar, Konaklama Yerleri™ Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Bu Site tasarımı Templateism.com'a aittir.