Etiketler: , , , , ,

Uzungöle Otobüs İle Ulaşım

uzungöl kaç km uzungöl trabzon arası mesafe uzungöle nasıl gidilir uzungöle otobüs ile nasıl gidilir uzungöle otobüs ile ulaşım uzungöle ulaşım
uzungöl ulaşım
UZUNGÖLE OTOBÜS İLE ULAŞIM
Harika bir tatil için Uzungöl'e gitmek istiyorsunuz. Aracınız yok ve tercihinizi otobüsten yana kullanmak istiyorsunuz.

Evet Uzungöl otobüsleri nereden kalkıyor? Uzungöl otobüsleri hangi saatlerde kalkıyor? Haftasonu Uzungöl'e otobüs var mı? Otobüs ile Uzungöl Kaç Km sürüyor? Tüm bu soruların cevabını sizlere veriyoruz.

Uzungöl otobüsleri Trabzon-Çömlekçi semtinden kalkmaktadır.Çömlekçi, Trabzon şehir merkezinde,yani Meydan diye adlandırılan bölgenin çok yakınındadır. Sahil yolunun hemen solunda,oteller ile konuşlandırılmış bölgenin adıdır.
Peki, Uzungöl otobüsleri hangi saatlerde kalkmaktadır?

Trabzondan Uzungöl'e servis saatleri aşağıda belirtilmiştir.

Haftanın 7 günü (P.tesi,Salı,Ç.ba,P.be,Cuma,C.tesi,Pazar)

06:30-07:45-09:00-10:15-11:30-13:00-14:45-16:00-17:30-19:30

Evet, görüldüğü üzere haftasonu da saatlerde herhangi bir değişiklik olmadan Uzungöl'e otobüs bulunmaktadır.

Trabzon-Uzungöl arası 90 km olarak bilinmektedir.Fakat bu mesafe, otobüs ile beklenen biraz daha fazla olmaktadır.Trabzon'dan kalkan otobüs Uzungöl'e ortalama 2 saat ile 3 saat arası bir mesafede varmaktadır.

Trabzon-Uzungöl arası yolcu taşımacılığı Çaykara Tur tarafından yapılmaktadır.

Çaykara Tur(Çömlekçi Ofis) = 0(462) 321 85 76/ 0(462) 321 99 49

İyi yolculuklar dileriz.
Müsaitlik durumu öğrenme, fiyatlar hakkında bilgi almak için www.uzungolotelleri.com adresini ziyaret edebilir veya 7/24 saat Canlı Yardım hizmeti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0539 735 84 91
e-mail: uzungolotelleri@gmail.com

 

  Uzungöl Otelleri 2017

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Pansiyonları, Uzungöl Bungalovlar, Uzungöl Apartları, Uzungöl Uygun Oteller, Uzungöl Ucuz Oteller, Uzungöl Balayı Otelleri, Uzungöl Göl Manzaralı Oteller, Uzungöl Otel Fiyatları 2017, Uzungöle Nasıl Gidilir?, Uzungöl Ulaşım, Uzungöl Pansiyon Fiyatları, Uzungöl Kaç Km?, Uzungöle Otobüs ile Ulaşım, Uzungöl-Trabzon Arası Mesafe, Uzungöl Uygun Otel Rezervasyon, Uzungöl Ucuz Otel Rezervasyon, Uzungöl Otel, Uzungöl Yeni Hali, Uzungöl 2017, Uzungöl, Uzungöl Resturantları, Uzungöl Motelleri, Uzungöl Gecelik Fiyatları, Uzungöl Tatili, Uzungöl Turları, Uzungöl Nerededir?, Uzungöl Konaklama, Uzungöl Otelleri

Copyright 2016 © Uzungöl Otelleri | Oteller, Pansiyonlar, Konaklama Yerleri™ Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Bu Site tasarımı Templateism.com'a aittir.