Etiketler: ,

Uzungöl Pansiyon Fiyatları

Uzungöl Pansiyon Fiyatları 2016 Uzungöl Pansiyonları
uzungöl pansiyonları
UZUNGÖL PANSİYON FİYATLARI

Uzungöl'de yaz sezonunun gelmesi ile birlikte fiyatlar iki katı kadar artmış durumdadır.
Özellikle Arap turistlerin gösterdiği yoğun ilgi nedeni ile doluluk oranı çoğu otelde %100'e ulaşmıştır .
Uzungöl'de bir aile kişi başı ortalama 100 TL ile 250 TL'ye kadar varan fiyatlar ile otel veya apart dairelerde konaklayabilmektedir.

Doluluk oranlarının artması ile sayıları azalan odalar veya dairelerin de fiyatları artmaktadır.
Sezon ortasında bungalov bulmak ise bir hayli zordur. Ortalama bungalov fiyatları ise 300 TL'den başlamaktadır. 2,3,4 kişilik, 1+1 veya 2+1 daire şeklinde bungalovlar göl civarında mevcuttur. Pansiyonlar ise bu seçeneklere göre biraz daha uygundur. Kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlar ile bütçenize uygun pansiyonlara bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.


 

  Uzungöl Otelleri 2017

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Pansiyonları, Uzungöl Bungalovlar, Uzungöl Apartları, Uzungöl Uygun Oteller, Uzungöl Ucuz Oteller, Uzungöl Balayı Otelleri, Uzungöl Göl Manzaralı Oteller, Uzungöl Otel Fiyatları 2017, Uzungöle Nasıl Gidilir?, Uzungöl Ulaşım, Uzungöl Pansiyon Fiyatları, Uzungöl Kaç Km?, Uzungöle Otobüs ile Ulaşım, Uzungöl-Trabzon Arası Mesafe, Uzungöl Uygun Otel Rezervasyon, Uzungöl Ucuz Otel Rezervasyon, Uzungöl Otel, Uzungöl Yeni Hali, Uzungöl 2017, Uzungöl, Uzungöl Resturantları, Uzungöl Motelleri, Uzungöl Gecelik Fiyatları, Uzungöl Tatili, Uzungöl Turları, Uzungöl Nerededir?, Uzungöl Konaklama, Uzungöl Otelleri

Copyright 2016 © Uzungöl Otelleri | Oteller, Pansiyonlar, Konaklama Yerleri™ Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Bu Site tasarımı Templateism.com'a aittir.