Etiketler: , , , , , , ,

Uzungöl Hakkında Bilgi

UZUNGOL BALAYI OTELLERİ UZUNGÖL BALAYI UZUNGÖL DÜĞÜN SUİTİ UZUNGÖL HAKKINDA BİLGİ UZUNGÖL İKLİMİ UZUNGÖL OTELLERİ UZUNGÖL TURU UZUNGÖL ULAŞIM
uzungöl hakkında
UZUNGÖL HAKKINDA BİLGİ

UZUNGÖL HAKKINDA BİLGİ
Uzungöl; Trabzonun Çaykara ilçesinden 19 km ileride bulunmaktadır.Trabzon merkeze 100 km uzaklıktadır. Uzungöl; yamaçlarının arasından düşen kayaların Haldizen Deresi'nin önünü kapatmasıyla oluşmuştur.Ve Türkiye'de gezilip görülecek en önemli yerleşim yerlerinden.Yurtiçinden ve yurtdışında yılda ortalama 1 milyon turisti misafir etmektedir.

Göl kenarına inşa edilen ahşap yapılar, sıkça tercih edilmektedir.Uzungöl hem Trabzon için hemde Türkiye için; turizm sektörü açısından büyük zenginlik ifade etmektedir.Uzungöl, ortalama 1000 metre derinliğinde ve 50m genişliğindedir.Yaylada 100'den fazla konaklama birimi bulunmaktadır.Bu konaklama birimlerinde, balık tutma,göl turları,barbekü olanakları,turlari,bisiklet kiralama,atv-jeep kiralama gibi sosyal aktiviteler bulunmaktadır.


Belli otellerde ise düğün suiti bulunmaktadır.Ve misafirlerimizin, balayı tercihlerini Uzungölden yana kullanmaları birçok etken göz önüne alındığında tavsiye edilmektedir.

Etrafı ladin ağaçları ile çevrili bu yayla da ,tipik olarak kışları serin ve yağmurlu, yazları ise sıcak bir hava hakimdir. Uzungöl'ün rahatlatıcı ve serin bir iklimi bulunmaktadır. İklimi Karadeniz iklimidir.

Müsaitlik durumu öğrenme, fiyatlar hakkında bilgi almak için www.uzungolotelleri.com adresini ziyaret edebilir veya 7/24 saat Canlı Yardım hizmeti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0539 735 84 91
e-mail: uzungolotelleri@gmail.com

 

  Uzungöl Otelleri 2017

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Pansiyonları, Uzungöl Bungalovlar, Uzungöl Apartları, Uzungöl Uygun Oteller, Uzungöl Ucuz Oteller, Uzungöl Balayı Otelleri, Uzungöl Göl Manzaralı Oteller, Uzungöl Otel Fiyatları 2017, Uzungöle Nasıl Gidilir?, Uzungöl Ulaşım, Uzungöl Pansiyon Fiyatları, Uzungöl Kaç Km?, Uzungöle Otobüs ile Ulaşım, Uzungöl-Trabzon Arası Mesafe, Uzungöl Uygun Otel Rezervasyon, Uzungöl Ucuz Otel Rezervasyon, Uzungöl Otel, Uzungöl Yeni Hali, Uzungöl 2017, Uzungöl, Uzungöl Resturantları, Uzungöl Motelleri, Uzungöl Gecelik Fiyatları, Uzungöl Tatili, Uzungöl Turları, Uzungöl Nerededir?, Uzungöl Konaklama, Uzungöl Otelleri

Copyright 2016 © Uzungöl Otelleri | Oteller, Pansiyonlar, Konaklama Yerleri™ Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Bu Site tasarımı Templateism.com'a aittir.